teenFEMM mokymai


Programą sudaro 6 teminės paskaitos su sertifikuotu teenFEMM sistemos mokytoju. Paskaitas galima išklausyti per šešis susitikimus po 1 val. arba tris susitikimus po 2 val. Vyksta 1 susitikimas per savaitę. Paskaitos gali vykti individualiai arba grupėje (pvz. mokykloje).

Mama kviečiama mokytis kartu su savo dukra! Žinoma, jei ši nieko prieš.

Individualūs mokymai gali vykti nuotoliniu būdu pasitelkiant Google Meet. Užsiregistravus į mokymus, el. paštu gausite prisijungimo prie virtualaus susitikimo nuorodą. Įrankis veikia tiek kompiuteryje (programos atsisiuntimas nereikalingas), tiek telefone ar planšetėje (atsisiųsti programėlę sistemai „Android“ / „iOS“).

Registracija į mokymus

FEMM programėlė yra daugiau nei tik ciklo stebėjimo „app’sas“. Į paauglystę įžengusioms jaunoms moterims tai lygių neturintis įrankis, padedantis mokytis apie savo ciklus ir hormonų veiklos įtaką kiekviename jo etape. Tai tikra revoliucija paauglių sveikatos srityje!

Jei dėl kokių nors priežasčių nenorite naudotis programėle, pradėjus mokymų programą gausite lentelę atsispausdinimui arba pildymui Excel formatu.

Nemokamos FEMM programėlės atsisiuntimas

Programos metu išmoksite atpažinti skirtingus savo ciklo vaisingumo biologinius žymenis, kuriuos kiekvieną dieną pažymėsite pasirinktinai FEMM programėlėje, Excel arba popierinėje lentelėje. Su mokytojo pagalba sudarysite savo ciklų diagramas, kad su pasitikėjimu galėtumėte tęsti savo stebėjimus ir juos interpretuoti.

Savo ciklo stebėjimas ir žymėjimas FEMM programėlėje arba lentelėje

Visą programos laikotarpį gausite reikalingą pagalbą iš teenFEMM mokytojo el. paštu – pildytos lentelės tikrinimas, pateikiamos įžvalgos, atsakoma į klausimus ir padedama ištaisyti klaidas bei aptariama į ką atkreipti dėmesį, kad jų išvengti ateityje. Taip pat gausite dalomąją medžiagą bei papildomą literatūrą, kuri palengvins mokymosi procesą. 

Po programos, esant poreikiui, visada vyksta tęstinis bendravimas individualiose konsultacijose.

Artimas teenFEMM mokytojo palaikymas
  • 6 individualias arba grupines paskaitas nuotoliniu arba kontaktiniu būdu (1 susitikimas per savaitę);
  • Lentelių pildymo ir interpretavimo pratimus;
  • Paskaitos temos pratimus;
  • Palaikymą visos programos metu;
  • Nemokamą FEMM app programėlę išmaniajam įrenginiui;
  • Nemokamą teenFEMM lentelę atsispausdinimui arba pildymui Excel formatu.