FEMM mokymai


Programą sudaro 3 teminės paskaitos su sertifikuotu FEMM sistemos mokytoju (1 paskaita per mėnesį po 1,5 val.) Paskaitos gali vykti individualiai arba grupėje.

Mokymai vyksta nuotoliniu būdu pasitelkiant Google Meet. Užsiregistravus į mokymus, el. paštu gausite prisijungimo prie virtualaus susitikimo nuorodą. Įrankis veikia tiek kompiuteryje (programos atsisiuntimas nereikalingas), tiek telefone ar planšetėje (atsisiųsti programėlę sistemai „Android“ / „iOS“).

Registracija į mokymus

FEMM programėlė yra daugiau nei tik ciklo stebėjimo „app’sas“: pažangaus mokslo dėka ji gali padėti sekti savo sveikatą, suprasti, kas vyksta su jūsų kūnu, pažymėti galimas problemas ir susisiekti su konsultantų bei gydytojų tinklu. Tai tikra revoliucija moterų sveikatos srityje!

Jei dėl kokių nors priežasčių nenorite naudotis programėlė, pradėjus mokymų programą gausite lentelę atsispausdinimui arba pildymui Excel formatu.

Nemokamos FEMM programėlės atsisiuntimas

Po pirmo susitikimo išmoksite atpažinti skirtingus savo ciklo vaisingumo biologinius žymenis, kuriuos kiekvieną dieną pažymėsite pasirinktinai FEMM programėlėje, Excel arba popierinėje lentelėje. Su mokytojo pagalba sudarysite savo pilnų trijų ciklų diagramas, kad įgytumėte pasitikėjimą savo stebėjimais ir interpretacijomis.

Savo ciklo stebėjimas ir žymėjimas FEMM programėlėje arba lentelėje

Kartą tarp teminių paskaitų vyks individualios konsultacijos su FEMM mokytoju. Jų metu patikrinama pildyta lentelė, pateikiamos įžvalgos, atsakoma į klausimus ir padedama ištaisyti klaidas bei aptariama į ką atkreipti dėmesį, kad jų išvengti ateityje. Taip pat šiuose užsiėmimuose galėsite įsivertinti, ar jums reikia pagalbos dėl vaisingumo sveikatos. Esant poreikiui nukreipiama pas gydytoją.

Asmeniniai susitikimai su FEMM mokytoju

Visą programos laikotarpį gausite reikalingą pagalbą iš FEMM mokytojos el. paštu. Taip pat gausite dalomąją medžiagą bei papildomą literatūrą, kuri palengvins mokymosi procesą. 

Po programos, esant poreikiui, visada vyksta tęstinis bendravimas individualiose konsultacijose.

Artimas FEMM mokytojo palaikymas
  • 3 individualias arba grupines paskaitas nuotoliniu būdu (1 paskaita per mėnesį po 1 val. + iki 30 min. diskusijai);
  • 3 individualias konsultacijas nuotoliniu būdu tarp mėnesinių paskaitų (kiekviena po 60 min.);
  • Medžiagą su išsamiais kiekvieno vaisingumo biologinio žymens apibūdinimais;
  • Lentelių pildymo ir interpretavimo pratimus;
  • Palaikymą visos programos metu;
  • Nemokamą FEMM app programėlę išmaniajam įrenginiui;
  • Nemokamą FEMM lentelę atsispausdinimui arba pildymui Excel formatu.