Kas yra Mamos-dukros popietė


Mamos-dukros popietė
tai jaukus mamų ir 9-13 metų mergaičių, kurios laukia pirmųjų mėnesinių, susitikimas.

Iš savos patirties žinome – pasikalbėti su bręstančia dukra apie pokyčius būtina, tačiau tai nėra taip jau paprasta. Tiek mergaitėms, tiek jų mamoms kyla daug klausimų, kai kuriuos gal nedrąsu ir užduoti. Artėja kažkas, apie ką tyliai šnabždasi klasės draugės, juokauja berniukai… O kur rasti tinkamą informaciją, kaip ją patraukliai pateikti, neįžeisti vis uždaresne tampančios dukros? Kaip išsaugoti artimą ryšį vietoje taip dažnai paauglystėje statomų tylos sienų?

Mes tikime, kad tik mamos gali jautriausiai ir išradingiausiai pasikalbėti su savo dukromis apie artėjančius ar jau prasidėjusius pokyčius, todėl kviečiame Jus ir Jūsų dukrą į jaukią, įdomią ir naudingą Mamos-dukros popietę.

Susitikimo metu padėsime mergaitėms suprasti augančio kūno fizinius ir emocinius pokyčius, kurie vyksta mergaitei tampant moterimi. Rūpestingai bei pagarbiai kalbėsimės apie ypatingą Dievo dovaną – vaisingumą, jo prasmę ir jau paauglystėje prasidedantį moters kūno ruošimąsi motinystei, taip pat apie skaistumo dorybę.

Nuoširdžiai ir profesionaliai atsakysime į Jums rūpimus klausimus apie:

  • jaunos moters kūno pokyčius paauglystės metu – pirmuosius brendimo požymius;
  • pirmosios ovuliacijos ir vėlesnių menstruacijų pasirodymą ir esmę;
  • moters prokreacinės sistemos funkcijas, vaisingumo prasmę;
  • higieną;
  • sakralumą žmogaus gyvenime; skaistumo dorybę;
  • skirsime laiko klausimams / atsakymams.

Susitikimo metu ugdomas supratimas, pagarba sau ir pristatoma mergaičių amžiui tinkama informacija. Programa skatina suprasti, gerbti vaisingumo ir lytiškumo dovanas bei sukuria pamatą kalbėtis šiomis temomis šeimoje.

Programa grindžiama krikščionišku mokymu apie žmogaus lytiškumo vertę ir orumą. Apie Dievo planą sukurti žmogų savo bendradarbiu ir žmogaus reikšmę šiame plane.