KrMS mokymai


Šių mokymų metu susipažįstama su Kreitono modelio sistema ir jos taikymu tiek siekiant stebėti savo ginekologinę sveikatą, tiek siekiant pastoti, tiek norint atidėti nėštumą. Metodo taikymas yra visiškai natūralus, universalus, lengvai išmokstamas ir neturi jokių šalutinių pasekmių sveikatai.

Kreitono modelio galima mokytis ir jį naudoti visu vaisingu moters gyvenimu: turint tiek reguliarius tiek nereguliarius ciklus, nutraukus kontraceptines tabletes, ką tik po gimdymo, žindymo laikotarpiu ar sulaukus priešmenopauzinio laikotarpio.

Įvadinė paskaita

Nusprendus, kad norima mokytis stebėti savo sveikatą, pradėti šeimos planavimo programą arba kreiptis NaProTechnologijos gydytojo konsultacijai, reikia registruotis į įvadinę paskaitą. Jos metu gaunama visa pradinė informacija, įsigyjama dalijamoji medžiaga bei aptariamas tolimesnis individualių susitikimų grafikas.

Mokymai organizuojami nuotoliniu būdu, pasitelkiant Google Meet. Užsiregistravus į įvadinę paskaitą, el. paštu gausite prisijungimo prie virtualaus susitikimo nuorodą. Įrankis veikia tiek kompiuteryje (programos atsisiuntimas nereikalingas), tiek telefone ar planšetėje (atsisiųsti programėlę sistemai „Android“ / „iOS“).

Paskaitos metu:

  • Pristatoma FertilityCare ir NaProTechnologija
  • Peržvelgiami moters ir vyro anatomijos bei fiziologijos pagrindai, bendras poros vaisingumas
  • Apžvelgiama ir pristatoma Kreitono modelio sistema

Tolesni individualūs susitikimai

Po įvadinės paskaitos vyksta individualūs susitikimai – mokymasis privačiai su sertifikatą turinčia Kreitono modelio vaisingumo pažinimo mokytoja.

Mokymų ciklą sudaro 8 susitikimai. Jie yra pagrindas, norint teisingai išmokti taikyti KrMS. Susitikimai organizuojami taip, kad atitiktų jūsų poreikius. Pagrindinis tvarkaraštis po įžanginės paskaitos atrodo taip: 

  • pirmi 4 susitikimai vyksta kas dvi savaites, 
  • penktas susitikimas paskiriamas po mėnesio,
  • likę trys susitikimai paskiriami kas tris mėnesius.

Vėlesnius susitikimus rekomenduojama organizuoti kas 6-12 mėnesių arba priklausomai nuo konkrečios situacijos, pagal individualius poreikius. Kilus klausimams ar neaiškumams, bendravimas vyksta ir tarp susitikimų.

kreitono modelis