|

FEMM. Net neįsivaizduojate, kiek jums gali papasakoti ir patarti jūsų kūnas!

Vaiva (30 m.) ir Mantas (27 m.), santuokoje gyvena 4 metus ir augina dukrytę. Dar vienas vaikutis šeimą užtaria iš aukščiau. Apie natūralaus šeimos planavimo būdus Vaiva išgirdo iš NŠP mokytojos ir papasakojo savo sužadėtiniui, o dabar jau vyrui, Mantui. FEMM metodu pora naudojasi tiek, kiek gyvena santuokoje. Sutuoktiniai pasakoja, kad kai:


Pažįsti savo kūną, žinai, kas su juo tuo metu vyksta, gali pastebėti ne tik vaisingas ir nevaisingas dienas, bet ir jei kas nors vyksta ne visai taip. Labai nesinorėjo savo kūno farširuoti kontraceptikais, tai niekad neatrodė tinkamas pasirinkimas nei moraline, nei sveikatos prasme. Todėl pasirinkome FEMM.


Ir taip pat, skaitantiems informaciją apie NŠP linki:


Juokais – paskaičiuoti, kiek kainuoja kiti būdai. Nelabai juokais: kokių neigiamų pasekmių moterims sukelia tradicinė kontracepcija. Tuomet alternatyvos nebeatrodys tokios baisios ar sunkiai įgyvendinamos.

Moterims: taip smagu, kai ir tu pati, ir vyras supranta, kas su tavimi vyksta tam tikru ciklo metu… Kada šalta vakare, o kada norisi šokolado (o kada apskritai geriau nelįsti…).

Vyrams: jei kartais veži šokolado kilogramais, o žmona vis tiek pikta, atsakysi sau į daug klausimų…
P.S. Negalvok vien apie save!

„Vaisingumo pažinimas – sveikatos raštingumas“

Visą Manto ir Vaivos istoriją, bei daugelio kitų porų istorijas, rasite žurnaliuke „Vaisingumo pažinimas – sveikatos raštingumas“ Žurnalo ieškokite Lietuvos šeimos centras lentynose, tikrai pasirūpins, kad gautumėte!