Atsiliepimai


 • Supratom, kiek daug dalykų turi susidėlioti, kad sulauktum vaikelio. Dabar tikrai žinom, iš kur atsiranda vaikai :)) Ir manom, kad tikrų „netyčiukų“ beveik nebūna.  Iš pradžių NŠP ir NaPro gali atrodyti sunku, keista, ne taip, kaip daro visi… Bet pabandyti tikrai verta. Ypač jei kyla sunkumų susilaukti vaikelio. Net neįsivaizduojate, kiek jums gali papasakoti ir patarti jūsų kūnas.

Mantas (27 m.) ir Vaiva (30 m.)

 • Labai džiaugiamės, kad abu sutariame, jog šis metodas mums tinkamas ir niekuomet nei vienam mūsų nekilo klausimų ar diskusijų jo atsisakyti. Jei būtų kitaip, vienas iš mūsų laikytųsi kitos nuomonės, manytų, jog metodas netinkamas, būtų neįmanoma jo efektyviai taikyti. Linkime ir kitoms šeimoms atrasti šį metodą, darną ir abipusį supratimą jo laikantis.

Vytautas ir Agnė

 • Norisi palinketi visiems, kuriems reikia, atrasti šį metodą ir nepasiduoti išankstinėms nuostatoms. Būtinai būtinai pabandyti. Jeigu ne dėl to, kad susilaukti vaikų tai dėl savo sveikatos ir emocinės ir fizinės.  Mūsų šeima labai labai rekomenduojame šį metodą visiems.

Mindaugas ir Rasa

 • Skaitantiems apie vaisingumo pažinimo metodus norėtume palinkėti į tai žiūrėti ne kaip į dar vieną iš metodų, bet labiau kaip į sveiką gyvenimo būdą. Sveiką ne tik fizine plotme, bet ir emocine bei moraline.

Faustas (23 m.) ir Ieva (25 m.)

 • Kreitono modelis mūsų šeimoje atsirado viename iš sunkiausių laikotarpių. Buvo labai įdomu mokytis metodo, pažinti vienas kitą, atrasti gyvenimą papildančio vaisingumo grožį, atkreipti dėmesį į tai, kaip mums sekasi sveikai gyventi. Dėl vaisingumo pažinimo santykiuose dingo baimės, nežinios ir monotonijos jausmas. Norą kaltinti pakeitė noras puoselėti ir dalintis. Kiekvieni santykiai tapo ypatingi.

Domininkas (38m.) ir Virgilija (34m.)

 • Per visą savo kaip poros gyvenimą esame mokęsi ir taikę keletą NŠP metodų. Vis tik Kreitono metodas mums pasirodė tinkamiausias. Tad džiaugiamės, kad augindami penkis vaikus, šiai dienai jau 5m., kaip sėkmingai atidedame nėštumą būtent taikydami minėtą Kreitono metodą.

Wilfred ir Diana

 • Apie KrMS modelį sužinojome iš patyrusios, empatiškos mokytojos Ingridos, ir tai mums suteikė galimybę ne tik suprasti bendrą partnerių sveikatą pačiu natūraliausiu būdu, tačiau kartu ir stiprinti santykius bei geriau pažinti vienas kitą.

Tomas ir Gerda

 • Nors ir  kasdieną meldžiamės, kad mūsų NaPro  kelionė pasibaigtų su kūdikiu ant rankų, tenka pripažinti, kad jau ir šiandien mes galime dalintis sėkmės istorija. Mūsų santuoka tvirtėja, mūsų požiūris į gyvybę keičiasi ir aš jaučiuosi fiziškai daug daug geriau nei kad buvo prieš 5 mėnesius. Taip, natūralus šeimos planavimas labai efektyvus ir patogus norint atidėti nėštumą  IR efektyvus  norint pastoti, o TAIP PAT efektyvus palaikant moters sveikatos sistemą – įtarus problemą ji nemaskuojama, o ištiriama bei ieškoma greito ir optimalaus sprendimo.

Raimondas ir Renata

 • Mokymai labai aiškūs, sistema parengta taip, kad ne tik didintų moters vaisingumą, bet ir gerintų bendrą sveikatą. Mokytoja labai patiko – profesionali, įžvalgi, padedanti, patarianti.

Vytautas ir Rūta

 • Susitikimai padėjo geriau suprasti save ir ciklo kaitą. Tapo daug lengviau atskirti vaisingas dienas ir gleivių reikšmes. Susitikimai su Ingrida buvo nuoseklūs ir lengvai suprantami. Manau, kiekvienai moteriai būtų pravartu išbandyti šį metodą, nes pamokos pritaikomos pagal esamas problemas ir seksualinius poreikius.

Ugnė (29 m.)

 • teenFEMM programoje viskas aiškiai paaiškinta, ja lengva naudotis ir jei kyla kokių problemų, klausimų – tai į visus juos atsakys. Prieš programą daug ko nežinojau apie savo kūną, o dabar suprantu, kad ovuliacija yra sveikatos požymis ir kad man reikalingi estrogenai ir progesteronas.

Vėjūnė (15 m.)

 • Po teenFEMM programos labai labai pagausėjo mano žinios, daug daugiau dabar žinau. Labai smagu save stebėti, pildyti lentelę ir suprasti ką matau. Labai smagu suprasti kas su tavimi darosi – programoje labai gerai išmoko naudotis lentele, labai jauku, duoda žinių apie berniukus, padeda suprasti savo kūną. Ir dar kažko skanaus būna kaskart.

Guostė (14 m.)

 • Man patiko mokytis apie savo kūną ir pildyti lentelę, nes dabar geriau galėsiu suprasti savo kūną kas man sveika, kas ne ir kaip viskas įtakoja mano gyvenimą. Man svarbu sekti savo kūno požymius.

Samanta (14 m.)

 • Man patiko ir buvo įdomu. Jaučiuosi, jog dabar geriau suvokiu ir suprantu savo kūną. Pildant lentelę galiu suprasti ar mano ciklas yra normalus, ar nėra kokių nors sutrikimų. Dėl šios programos daugiau pažįstu savo kūną ir žinau kaip atpažinti tam tikrus sutrikimus.

Ieva (14 m.)

 • Labai rekomenduoju sudalyvauti „Mamos – dukros popietėje“. Su dukra dalyvavom ir abi turim kuo šilčiausias patirtis. Jaukioje moteriškoje kompanijoje, oriai su pagarba ir meile, žaismingai papasakojama ir pristatoma, kas yra mergaite, kaip ji keičiasi, kam tas pokytis, kas yra mėnesinės, įvairių anatominių dalykų, kurių net pati nežinojau. Jaučiuosi kaip po pergalės, nes mes su dukra nebeturime nejaukios temos, o tik stipresnį santykį!

Gita su dukra Adelina (9 m.)

 • Dėkoju už nuostabią kelionę į savęs pažinimą, supratimą, pamilimą, kad sudėtingus dalykus mergaitėms pateikėte paprastai, suprantamai ir šiltai!

Jolanta su dukra Smilte (9 m.)

 • Labai jauku, šilta ir gera buvo stebėti mergaites, kurios susipažįsta su savo kūno pasikeitimais. Manau ši patirtis ne tik mergaitėms, bet ir mamoms labai vertinga. Labai paiko, daug sužinojau ir išmokau.

Dalia su dukra Smilte (9 m.)